Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії змагатимуться за звання майстра спорту

14 липня 2008

На тенісних кортах Національного університету «Острозька академія» 14 липня відбулося відкриття літнього тенісного чемпіонату України серед юніорів та юніорок віком до 18 років. Гравців привітали державний тренер з тенісу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Леонтій Бурма, головний спеціаліст сектору олімпійських ігрових видів спорту Наталія Логвиненко, голова осередку Всеукраїнської федерації тенісу України в Рівненській області Юрій Ходаковський, заступник голови Острозької райдержадміністрації Олександр Фризюк та ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

«Рівненська область має гордитися тим, що змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів проводяться саме у нас. Адже в Острозькій академії єдині корти в регіоні, підкріплені міжнародним сертифікатом якості. Це те, про що рівняни колись могли лише мріяти», - запевнив Ігор Пасічник під час вітального слова.

Тенісний чемпіонат триватиме до двадцятого липня, під час якого гравці будуть змагатися за звання майстра спорту. Таке почесне звання зможе отримати той, хто посяде за результатами турніру перше і друге місця. За словами Леонтія Бурми, це досить важливі змагання у відборі кращих гравців України для участі у міжнародних тенісних поєдинках.