Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Вікторія Назарук, найактивніший громадський діяч серед студентів України

13 листопада 2008

Студентка п’ятого курсу спеціальності «українська філологія» Національного університету «Острозька академія» Вікторія Назарук увійшла у дванадцятку найактивніших громадських діячів серед студентів України.

Конкурс «Найактивніший громадський діяч серед студентів» проводиться щорічно з ініціативи Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та мотивації студентської молоді до активної громадської діяльності.

Конкурсна комісія, до складу якої входили громадські діячі та представники Міністерства освіти і науки України, рекомендувала для нагородження грамотами 12 осіб, серед яких – студентка Острозької академії Вікторія Назарук.

Нагадаємо, що це вже не перша перемога Вікторії. Цьогоріч навесні вона перемогла у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови ім. Петра Яцика, у Всеукраїнському конкурсі есе «Я жінка-українка» та зайняла третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури. Також студентка бере активну участь в акціях, які проводить молодіжна міська громадська організація міста Рівного «Соціальний подіум».

Переможців конкурсу відзначили відомчими нагородами, які вручив міністр освіти і науки України Іван Вакарчук 13 листопада в Українському домі у Києві під час урочистостей до Дня студента.