*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Тренінг особистісного зростання від Майстерні практичного психолога

13 лютого 2008

З метою особистісного росту та ефективної взаємодії майбутніх студентів Майстерня практичного психолога проводить соціально-психологічний тренінг. Цей захід спрямований на досягнення довіри, згуртованості, злагодженої взаємодії у групі під час навчання в університеті. Крім цього, студенти другого та третього курсів спеціальності «психологія» допомагають слухачам підготовчого відділення розкрити власні можливості та уміння, тобто зацікавити у демонстрації своєї особистості, а також подолати страх перед випробуваннями, які траплятимуться у житті майбутніх фахівців. За словами самих учасників тренінгу, проведення таких заходів позитивно впливає на атмосферу спілкування, а також дозволяє адаптуватися один до одного.

Розробка і реалізація тренінгових програм – це своєрідний засіб долання відстані та непорозумінь між людьми, тому вироблення таких планів – це запорука створення ефективного комунікативного середовища між студентами «Острозької академії».