Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Нова перемога правників

12 лютого 2008

8-10 лютого у м. Києві відбувся національний раунд ELSA Moot Court Competition (EMCC), присвячений міжнародним економічним проблемам та праву СОТ, що проводиться в Україні вже вдруге. В змаганнях, які відбувалися англійською мовою, брали участь команди з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Ірпіня, Дніпропетровська, Донецька та Острога. Особливість проведення такого конкурсу полягала в тому, що він відбувався у формі стилізованого судового засідання та дебатів, під час яких учасники вирішували покладені на них завдання відповідно до норм міжнародного права.

Національний університет “Острозька академія” представляли студенти третього курсу правничого факультету Ашот Агарян (капітан), Грицюк Ірина, Іськович Анастасія та Маркович Вікторія. За результатами змагань команда НаУОА посіла третє місце, поступившись лише конкурсантам з Київського національного інституту міжнародних відносин та Львівського національного університету ім. І. Франка.

Це вже не перше визнання правників Острозької академії на такому рівні. Раніше вони вже займали призові місця на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, змаганнях з правничих наук, а також конкурсах юридичних клінік. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!