Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Неостання перемога «Останньої хвилини»

11 листопада 2008

Музичний гурт Національного університету «Острозька академія» «Остання хвилина» із результатом 1112 голосів здобув перемогу у конкурсі «Золотий трек», що проводиться в прямому ефірі «Радіо Трек» на хвилях 106,4 FM.

Вперше гурт «Остання хвилина» вийшов на сцену на благодійному концерті факультету політико-інформаційного менеджменту у 2006 році. Від тоді склад його учасників дещо змінився, і на сьогодні є таким: Павло Горечко (вокал, гітара), Олександр Пустовіт (бас-гітара), Олександр Стемковський (гітара), Максим Кобєлєв (ударні).

Хлопці були учасниками багатьох концертів та фестивалів у Нетішині, Острозі, Рівному. Взяти участь у конкурсі «Золотий трек» запропонував їх приятель, ді-джей студентського радіо Острозької академії Олександр Мазепа. «Хоч ми і вірили у перемогу своєї балади «Ангели не тільки в небесах», та вважаємо це заслугою студенства Національного університету «Острозька академія», - говорить Максим Кобєлєв.

Нещодавно гурт записав власний альбом та займається його тиражем. Сподіваються і цьому на допомогу студентів та підтримку ректора Острозької академії. «Ігор Демидович зробив дуже багато для розвитку гурту, зрушив той механізм «Останньої хвилини», що стояв на місці протягом року»,- поділився роздумами Павло Горечко.
Яскравих ідей, творчих злетів та нових перемог Вам!