Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозькі активісти навчалися у Бердянську

01 жовтня 2008

Голова органу студентського самоврядування Острозької академії Алла Дубровик і студент правничого факультету Олексій Гарбузко взяли участь у міжрегіональній школі для активістів студентського самоврядування «З теорії до практики».

Навчання активістів тривало з 26 по 28 вересня у Бердянську. У рамках школи відбулися тренінги з питань молодіжної політики України та ролі студентського самоврядування; фінансування органів студентського самоврядування з позабюджетних джерел; стратегічного планування та управління проектами.
Участь у школі взяли близько 60 представників студентського самоврядування України. Вони брали участь у лекціях, тренінгах, семінарах, майстер-класах.
Голова Братства спудеїв Острозької академії Алла Дубровик виступила в ролі тренера з фандрайзингу. Економіст за спеціальністю, вона навчала гостей зі всієї України, як заробляти гроші на розвиток студентських організацій.

Острозькі учасники здобули цінний досвід у сфері організації роботи органів студентського самоврядування в напрямку максимального покращення життя студентів.