Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студентський хор представив свій диск у Польщі

08 липня 2008

Новий диск духовної музики у виконанні студентського народного академічного хорового колективу Національного університету «Острозька академія» «Oratio Domines» першими почули жителі Республіки Польща. Саме там, у гміні (районі) Плужніца, відбулася презентація диску та кілька виступів хору у перші дні липня.

Візит студентського хору до Республіки Польща було влаштовано завдяки Товариству Молодих Гміни Плужніца. Перебування колективу у Польщі було насичене цікавими культурними заходами, зорієнтованими на інтеграцію української, польської та канадійської молоді, яка зібралася у гміні в рамках  обмінної програми Товариства Молодих. Зокрема, на спільному вогнищі, яке відбулося п’ятого липня, хор виступив з низкою українських народних пісень, а на сольному концерті наступного дня в костелі у Новей Вші Крулевській представив духовну музику. Виступи  студентського хору з України викликали аншлаг серед польської аудиторії.

Делегація з Національного університету «Острозька академія» представляла культуру України в Польщі не лише через посередництво мистецтва, але й безпосередньо на зустрічі з владою гміни Плужніца. Під час круглого столу українські студенти та польські чиновники обговорювали особливості розвитку системи освіти та адміністративного устрою двох країн, а також – стан та перспективи їх співпраці у майбутньому.