Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з гуманітарних наук – за Острозькою академією

07.05.2008

Студентка другого курсу Національного університету «Острозька академія» спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність» Бойчук Олена здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з гуманітарних наук.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з гуманітарних наук проходив у Харківській академії культури. У конкурсі взяли участь представники вищих навчальних закладів з усієї України. Олена Бойчук зайняла перше місце за напрямком «документознавство та архівознавство». Студентка писала роботу у сфері зв’язків з громадськістю. Олена працювала під керівництвом викладача кафедри «документознавство та інформаційна діяльність» Острозької академії Олени Шершньової.