Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Тенісний сезон відкрито

07 липня 2008

Національний університет «Острозька академія» приділяє значну увагу не тільки інтелектуальному зростанню особистості, а й фізичному вихованню та спорту. Для університету вже стало доброю традицією проводити Міжнародний тенісний ITF турнір серед юніорів «Ostroh Academy Cup-2008» який стартував цього року 7 липня.

Учасників змагань привітали мер міста Острога Тарас Пустовіт, представники вищого керівництва області і району та ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

«Ви маєте унікальну можливість не тільки взяти участь у тенісному турнірі міжнародного значення, а й побувати у місті, де був створений перший вищий навчальний заклад на східнослов’янських землях – Острозька слов’яно-греко-латинська академія, де був надрукований перший буквар, перша слов’яномовна Острозька Біблія та перша граматика, за якою навчаються білоруси, росіяни і українці», - зазначив під час вітального слова Ігор Пасічник.

У суботу відбудеться фінал турніру, за перемогу у якому змагатимуться кращі з кращих гравців. Із наступного тижня розпочнеться тенісний тур «Першість України серед юнаків і дівчат до 18 років», де гравці змагатимуться за звання майстра спорту.

Учасникам змагань надзвичайно сподобалось місто Острог, де можна, за їх словами, відпочити та набратися енергії, яка так потрібна під час гри. Зокрема особливу увагу привернула до них Острозька академія, архітектурний ансамбль якої зачаровував вже не одного громадсько-політичного діяча. До речі, дехто з них приїхав до Острога уже не вперше. Оскільки тут ідеальні корти, чітка організованість, то чому б не приїхати на змагання знову, переконані гравці.