Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Проходить тиждень гуманітарного факультету

07 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» третього березня, закликом зустрічати весну з гуманітарним, розпочався щорічний тиждень факультету. В цей день було проведено турнір з шахів, презентацію стінгазет гуманітаріїв та відкриття виставки художніх робіт студентів, яка зараз експонується в культурно-мистецькому центрі академії. У вівторок відбувся брейн–ринг та концерт за участю студентських гуртів, а також запальна рок-вечірка. Днем цікавих та нестандартних зачісок стала середа, коли усі могли проявити свої творчі здібності та фантазію. П’ятого березня  відбулись змагання з міні–футболу та засідання літературного кафе. Закінчився тиждень гуманітарного факуьтету святковим концертом, вечіркою в культурно-мистецькому центрі та феєрверком.