*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

«Бездомний на день»

07 лютого 2008

Учасники обмінної програми «Канада Світ Молодь» організували акцію «Бездомний на день».

Існують факти, про які, можливо, знає чи не кожен, але замислюються над ними лише одиниці. Так, наприклад, в Україні нараховується 129 000 безпритульних дітей, причому це тільки офіційні дані. Саме до цієї проблеми і вирішили привернути увагу громадськості учасники міжнародної обмінної програми «Canada World Youth». Акція «Бездомний на день» відбулася в стінах академії. В рамках кампанії проходив збір коштів на користь Рівненського обласного притулку для тимчасового проживання та реабілітації осіб, що не мають житла. І студенти, і викладачі Острозької академії підтримали ініціативу українсько-канадської групи та активно ставили свої підписи під листами-клопотаннями про державне фінансування закладу, що на теперішній момент знаходиться на межі закриття. Ініціатори вважають, що коштів на дитячі будинки занадто мало для забезпечення нормальних умов життя, а закордонні організації, які відкривають фундації і виділяють гроші на дитбудинки, не отримують належної підтримки уряду. Ідея проведення кампанії належить учасниці обмінної програми, канадійці Хезер Джексон, яка вже має попередній досвід організації подібних заходів у Канаді. «Основна наша мета – це відчути на собі, як почуваються безпритульні люди і розповісти про це іншим, - так прокоментувала подію український супервайзер програми «Канади Світ Молодь» Олена Тишко. – Все, що ми робимо, спрямоване на підняття моральності та знищення байдужості. Ми прагнемо зібрати пожертви на фундацію “Project Hope Ukraine”, яка займається розселенням безпритульних дітей та забезпеченням їх нормальними умовами життя».