Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Не навчанням єдиним живе Острозька академія

05 червня 2008

У кінці навчального року Національний університет «Острозька академія» підводить підсумки не лише наукових здобутків, а й спортивних досягнень.

Нещодавно закінчилась спартакіада «Здоров’я» серед факультетів університету. Визначились її цьогорічні переможці, серед яких: І місце здобув факультет політико-інформаційного менеджменту, ІІ місце – гуманітарний, ІІІ місце – економічний факультет.

Спартакіада проводилася не лише на загальноуніверситетському рівні, а й на обласному. За результатами спартакіади Острозька академія посіла перше місце серед навчальних закладів з кількістю студентів не більше 5 тисяч у Рівненській області. Спартакіада відбувалася в Острозькій академії. Університет гостинно вітав обласну спартакіаду серед працівників освіти у ВНЗ. Приємно відзначити, що особливо вдало виступила жіноча збірна господарів з волейболу, виборовши почесне перше місце.

Перемога в обласній спартакіаді –не єдине досягнення Острозької академії. В університеті з’явився перший студент, який взяв участь у змаганнях міжнародного рівня. Сергій Бебко посів третє місце на кубку світу з карате-до.

Команда Острозької академії з тенісу перемогла у відбірковому етапі та виборола право у вересні представляти Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях у Феодосії.

21 липня в Острозькій академії вперше за всю спортивну історію нашої держави відбудуться змагання за першість України у Великій Лізі з Софтболу, участь у яких візьмуть і спортсмени академії.