Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відомий PR-технолог тренував студентів Острозької академії

06.05.2008

У Національному університеті «Острозька академія» 6 травня в рамках проекту органу студентського самоврядування Братства спудеїв «Школа молодого лідера» відбувся тренінг на тему «Основи практичного використання PR-технологій». Тренінг проводив фахівець-практик у сфері зв’язків з громадськістю, що працював у PR-штабах різноманітних політичних сил, Євген Бриж. Він розповів про основні технології та стратегії, що використовуються PR-працівниками, та презентував студентам Острозької академії своє бачення змісту та необхідних навиків роботи у сфері Public Relations (PR), яке базувалося на досвіді роботи у сфері мас-медіа та піар-технологій пана Євгена. Зокрема, учасники тренінгу розглянули питання сутності PR, засобів, методів та етапів PR-кампаній. Євген Бриж зі свого боку радив студентам, які хочуть досягти успіху у сфері зв’язків з громадськістю, якомога більше працювати практично.

Заняття проходило у формі діалогу зі студентами, які брали активну участь у роботі тренінгу. Наприкінці зустрічі обидві сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю, оскільки на факультеті політико-інформаційного менеджменту Острозької академії готують фахівців зі зв’язків з громадськістю.