Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Роман Кухарук відвідав університет

06 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» п’ятого березня відбулася зустріч студентів та викладачів із Романом Кухаруком – відомим поетом і письменнником, членом «Українського клубу». Роман Кухарук презентував свої книги «Прощальне вино» та «Презерватив для журналіста» - практичний порадник для працівників у сфері мас-медіа. Також поет представив свою нову книгу «Безрадісна політика», при цьому зазначив, що відтепер його можна буде побачити і в політиці.

Разом з Романом Кухаруком до Острозької академії завітали молоді літератори: Марія Некрасова та Костянтин Коверзнєв, що презентував свою книжку «Телескоп». Письменники відповідали на запитання студентів, авторам кращих з яких в кінці зустрічі вручили призи.