Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти зустрілися із Василем Герасим’юком

03 березня 2008

На запрошення викладача кафедри української філології Національного університету «Острозька академія», лауреата Шевченківської премії Дмитра Стуса, другого березня навчальний заклад  відвідав поет, член журі Шевченківської премії Василь Герасим’юк.

Літератор мав нагоду побувати на екскурсії Острозькою академією, зустрітися зі студентами та викладачами. Під час зустрічі Василь Герасим’юк зачитував власні вірші про УПА та на гуцульську тематику, а також відповідав на запитання студентів, зокрема про своє ставлення до сучасної української літератури. «Я не поділяю літературу на високопробну та низькопробну. Все має право на життя», - висловив свою думку поет.