Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти-правники представлять Острозьку академію на міжнародному рівні

02.12.2008

Студенти правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Марія Цип’ящук та Ашот Агаян представлятимуть Україну на Міжнародних змаганнях із інтерв’ювання та консультування клієнтів, які відбудуться у квітні 2009 року в Лас-Вегасі.
Таку унікальну можливість вони отримали завдяки перемозі у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з консультування та інтерв’ювання клієнтів, яка днями проходила в Академії правових наук України. Серед двадцяти чотирьох команд студенти Острозької академії вибороли перше місце. Олімпіада проводилася у три тури: відбір, півфінал та фінал, до якого ввійшли команда з Тернополя та команда з Національного університету «Острозька академія».

За словами переможців, на змаганнях акцент робився не стільки на нормативній базі, як на етичному поводженні з клієнтами, вмінні налагодити з ними психологічний контакт. «Під час олімпіади відтворювалася реальна ситуація роботи в юридичному офісі. Основним нашим завданням було опитати клієнта, відразу ж ідентифікуючи суть юридичної проблеми, та надати йому відповідну консультацію», - розповідає Марія Цип’ящук.

Як стверджує Ашот Агаян, аби досягти таких високих результатів, їм довелося надзвичайно багато працювати, звертатися за допомогою до викладачів та практикуючих юристів. «Особливо ми завдячуємо викладачам правничого факультету Юлії Леонідівні Березюк та Артему Олександровичу Філіп’єву, без допомоги яких важко було б досягнути таких успіхів», - переконаний Ашот.