Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Олімпіада на економічному факультеті

01 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» першого березня відбулася  щорічна олімпіада з математики. Вона стала продовженням серії олімпіад, які проводять факультети для своїх найкращих абітурієнтів.

Вже четвертий  рік поспіль економічний факультет Національного університету «Острозька академія» проводить олімпіаду з математики для учнів 11 класів. Цього року кількість учасників перевищувала п’ятдесят чоловік з різних областей України.
Система написання завдань на олімпіаді складалась традиційно з трьох блоків із різних предметів: математики, основ економіки та соціально-економічної  географії.

Переможців конкурсу з різних предметів буде рекомендовано до зарахування студентами денної форми навчання за державним замовленням. Інші учасники олімпіади також матимуть перевагу  під час загального набору абітурієнтів на 2008 – 2009 навчальний рік на економічному факультеті.