Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В академії вирішували проблеми розвитку туризму в малих містах Рівненщини

20 вересня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 20 вересня 2007 року відбувся круглий стіл – «Стан та перспективи розвитку туризму в малих містах Рівненщини» за участі представників державних органів влади області, бізнесових та громадських організацій. Як зазначив під час вітального слова ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, проведення такого заходу на базі університету не є випадковим, адже саме Острозький замковий комплекс та Острозька академія отримали спеціальну нагороду в номінації «Визначна пам’ятка духовної України» в рамках Всеукраїнської акції «7 чудес України», що дає реальні перспективи для розвитку туристичної галузі міста Острога. Організаторами круглого столу виступили Сектор туризму та курортів Рівненської обласної державної адміністрації та кафедра документознавства та інформаційної діяльності факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія».

Під час засідання круглого столу, учасники з різних районів області проаналізували сучасний стан туристичної інфраструктури та окреслили основні проблеми й шляхи розвитку цієї галузі в малих містах Рівненщини.

«Відповідно до напрацювань круглого столу передбачається отримання пропозицій щодо поліпшення стану розвитку туризму в малих містах регіону, які ґрунтуватимуться на співпраці органів державної влади, представників бізнесових та громадських структур малих міст. В перспективі – створення стратегії розвитку туризму в малих містах Рівненської області», - розповіла координатор круглого столу, викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» Олена Шершньова.