Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія представила книги на книжковому форумі

17 вересня 2007

«На білому коні, на коні вороному» - цей твір Уласа Самчука презентувало видавництво Острозької академії на Всеукраїнському книжковому ярмарку у Львові. Це вже друга книга Уласа Самчука після його відомої трилогії «Волинь», яка вийшла друком у видавництві Острозької академії, адже саме їй подружжя Соколиків передало ексклюзивне право на видання та перевидання творів відомого українського прозаїка. «На білому коні, на коні вороному» – своєрідна книга спогадів автора світового рівня, - розповів Микола Мартинюк, директор видавництва «Твердиня», спільно з яким видавався твір. – Майстерно змальовується довоєнний та воєнний період в історії України. Це є намагання позбутися замовчувань радянських часів».

На запитання, який наступний твір письменника побачить світ, Микола Іванович відповів, що є домовленість між обома видавництвами перевидати «Волинь», оскільки роман дуже швидко розійшовся, тому, можливо, наступною буде саме ця книга.

Окрім того, Острозька академія представила іншу літературу, як наукову, так і художню, зокрема «Білі плями в історії української філософії», «Волинь та Поділля в житті Тараса Шевченка» острозького письменника, проректора з наукової та навчально-виховної роботи Петра Кралюка, а також «Заборонений цвіт» поета та прозаїка, викладача Острозької академіії Ігоря Павлюка.