Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Лекція Руслана Князевича для студентів Острозької академії

12 вересня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 12 вересня відбулась зустріч студентів та викладачів з Русланом Князевичем, відомим юристом та громадсько-політичним діячем.

Під час свого виступу він закцентував увагу на питаннях вступу України до ЄС та НАТО, газо-транспортних проблемах, міжнародній політиці України. Руслан Князевич говорив зі студентами про роль молоді в політичному та суспільному житті держави.

«Молодь не може стояти осторонь того, що відбувається в політичному та суспільному житті держави», - зазначив гість.