Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Журналіст Андрій Шевченко зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом

06 September 2007

П’ятого вересня відомий журналіст Андрій Шевченко прочитав лекцію студентам Острозької академії.

Андрій Шевченко, як журналіст у політиці, дав відповіді на численні запитання студентів академії, зміг чітко окреслити своє завдання у Парламенті – створити в Україні успішний медіа-ринок. У рамках лекції був продемонстрований фільм Барака, який містить жахливі кадри неукраїнського життя, але, фактично, за словами Андрія Шевченка, кожне слово, яке було сказано, і кожна цифра, яка була наведена, стосується нашої країни. Вражаючі статистичні дані українських реалій примусили студентів активізувати національну свідомість, а відео-ролик - повірити в «успішну Україну». На закінчення Андрій Шевченко вивів свою формулу успіху: «справжній українець – це той, хто побував в Острозькій академії».