Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Національного університету «Острозька академія» отримали премії за здоровий спосіб життя

04 вересня 2007

На початку нового навчального року в Національному університеті «Острозька академія» відбулося традиційне вручення премій та іменних грамот студентам, що ведуть та пропагують здоровий спосіб життя.

Традиція нагороджувати студентів за дотримання здорового способу життя існує в Острозькій академії уже впродовж десяти років. Вона була започаткована представником української діаспори в Канаді Володимиром Кузем. Сьогодні традицію вручення премій продовжує його племінниця Віра Маланчій. Пані Віра вкотре зустрілася зі студентами Острозької академії, щоб нагородити їх за дотримання здорового способу життя і спортивні досягнення. Нагороди отримали десять студентів. Окрім грамот та премій, їм було вручено книгу Юрія Купченка «Вершник з України».

Віра Маланчій відзначила: «Я дуже рада, що академія підхопила ідею здорового способу життя і поширює її серед своїх студентів, адже виховання здорового покоління є одним з найважливіших факторів, які впливають на розвиток нації і держави. Людина, що веде здоровий спосіб життя, знаходить сили та енергію на розумову діяльність і може здійснити справді гідний внесок у розбудову свого суспільства».