Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Національного університету «Острозька академія» отримали премії за здоровий спосіб життя

04 вересня 2007

На початку нового навчального року в Національному університеті «Острозька академія» відбулося традиційне вручення премій та іменних грамот студентам, що ведуть та пропагують здоровий спосіб життя.

Традиція нагороджувати студентів за дотримання здорового способу життя існує в Острозькій академії уже впродовж десяти років. Вона була започаткована представником української діаспори в Канаді Володимиром Кузем. Сьогодні традицію вручення премій продовжує його племінниця Віра Маланчій. Пані Віра вкотре зустрілася зі студентами Острозької академії, щоб нагородити їх за дотримання здорового способу життя і спортивні досягнення. Нагороди отримали десять студентів. Окрім грамот та премій, їм було вручено книгу Юрія Купченка «Вершник з України».

Віра Маланчій відзначила: «Я дуже рада, що академія підхопила ідею здорового способу життя і поширює її серед своїх студентів, адже виховання здорового покоління є одним з найважливіших факторів, які впливають на розвиток нації і держави. Людина, що веде здоровий спосіб життя, знаходить сили та енергію на розумову діяльність і може здійснити справді гідний внесок у розбудову свого суспільства».