Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія за крок до перемоги

03 серпня 2007

Протягом 2007 року в Україні триває загальнодержавний марафон – «7 чудес України», задуманий як прагнення показати українцям і світу історично значиме, архітектурно витончене, туристично привабливе, одним словом – красиве та унікальне обличчя держави, в якій ми живемо.

У цьому проекті задіяні тисячі експертів, державних службовців, фахівців з різних куточків України. Для того, щоб визначити перші 100 об’єктів були задіяні 27 регіональних оргкомітетів і сотні експертів в кожній області. А для того, щоб із 100 визначити 21 об’єкт-номінант на звання «7 чудес України», були опитані, окрім вже перерахованих експертів, члени центрального Оргкомітету та фахівці громадських організацій, що спеціалізуються на туризмі. Прийняли рішення, що на другому етапі із 100 буде обиратися саме 21 об’єкт, адже Україна для обрання громадянами семи чудес має запропонувати не менше, як тричі по сім.

Острозька академія, м. Острог та Острозький замковий комплекс як одні з найбільш цікавих історичних пам’яток України та Європи в цілому, безперечно, беруть участь в цьому проекті. 7 липня було оголошено 21 об’єкт, відібраний для участі в третьому етапі відбору. Серед 21 чуда України, без сумніву, і Острозька академія та Острозький замок!

З 7 липня до 20 серпня 2007 року на сайті http://www.7chudes.in.ua проходить загальнонаціональне голосування з метою визначити 7 ЧУДЕС УКРАЇНИ.

Звертаємося до випускників та усіх небайдужих із закликом підтримати Острозьку академію та Острог! Нехай Ваші діти та онуки знають, що свої студентські роки Ви провели в одному із семи національних чудес!