Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Юрій Андрухович відпочивав у «Волинських Афінах»

31 липня 2007

З 25 по 28 липня у Національному університеті «Острозька академія» перебував відомий український поет та прозаїк сучасності Юрій Андрухович. Він зустрівся із своїми колегами – проректором з наукової роботи Петром Кралюком, завідувачем кафедри української філології Анатолієм Криловцем та викладачем і письменником Олександром Ірванцем. Також, в рамках свого візиту, пан Андрухович відвідав усі визначні пам’ятки древньої Острозької землі.

Нагадаємо, що це вже не перший візит письменника в Острог. У квітні він приїжджав в академію у рамках реалізації презентаційного проекту містами України нової книги-замість-роману «Таємниця». Тоді ж, рішенням вченої ради Юрію Андруховичу було присвоєно звання Почесного професора кафедри української філології Національного університету «Острозька академія».