Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Тенісний сезон в академії триває

25 липня 2007

Днями на тенісних кортах Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття Української універсіади з тенісу.

У змаганнях братимуть участь збірні областей України та міста Києва, гравці яких є представниками вищих навчальних закладів нашої країни. Зокрема в Острог приїхали тенісисти з Рівного, Полтави, Донецька, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Дніпропетровська, Ужгорода та Одеси. Острозьку академію на тенісних змаганнях представляють студенти Роман Лещук та Інна Левіна. Нагадаємо, що це завершальний етап універсіади, тому з кращих переможців буде сформована збірна команда, яка представлятиме Україну на Всесвітній універсіаді в Бангкоку (Таїланд).

До речі, цим змаганням передували тенісний тур «Першість України серед юнаків і дівчат до 18 років», а також традиційний щорічний міжнародний ITF турнір Ostroh Academy Club, учасниками якого були 64 тенісисти із Росії, Білорусі, Чехії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Польщі, Великобританії та США. Переможцем міжнародного турніру став Станіслав Готман із Южноукраїнська Миколаївської області. Друге місце посів студент Рівненського державного гуманітарного університету Олександр Бережнюк.