Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Ректора Острозької академії нагороджено Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня

02 July 2007

Указом Президента України Віктора Ющенка за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України ректора Національного університету «Острозька академія», професора Ігоря Пасічника нагороджено однією з найвищих державних відзнак – Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Напередодні, під час візиту до Острозької академії Віктор Ющенко високо оцінив діяльність університету, якість викладання та забезпечення навчального процесу. «Учні, які проходять студіювання в Острозькій академії, - це ті нові громадяни України, які з гідністю зможуть зустріти нові виклики і дадуть нові відповіді, яких так сьогодні потребує Україна», - сказав Президент під час перебування в університеті.

Відтепер Ігор Пасічник – єдиний ректор в Україні, нагороджений двома орденами Ярослава Мудрого. У 2006 році Указом Президента України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, значні досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення Незалежності України ректору Острозької академії було присвоєно Орден Ярослава Мудрого V ступеня. «Я не втомлююсь повторювати, що це не лише мої нагороди, а нагороди всіх людей, які разом зі мною понад десятиліття трудились і трудяться над відродженням першого українського навчального закладу», - стверджує Ігор Пасічник.