*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Ректора Острозької академії нагороджено Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня

02 липня 2007

Указом Президента України Віктора Ющенка за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України ректора Національного університету «Острозька академія», професора Ігоря Пасічника нагороджено однією з найвищих державних відзнак – Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Напередодні, під час візиту до Острозької академії Віктор Ющенко високо оцінив діяльність університету, якість викладання та забезпечення навчального процесу. «Учні, які проходять студіювання в Острозькій академії, - це ті нові громадяни України, які з гідністю зможуть зустріти нові виклики і дадуть нові відповіді, яких так сьогодні потребує Україна», - сказав Президент під час перебування в університеті.

Відтепер Ігор Пасічник – єдиний ректор в Україні, нагороджений двома орденами Ярослава Мудрого. У 2006 році Указом Президента України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, значні досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення Незалежності України ректору Острозької академії було присвоєно Орден Ярослава Мудрого V ступеня. «Я не втомлююсь повторювати, що це не лише мої нагороди, а нагороди всіх людей, які разом зі мною понад десятиліття трудились і трудяться над відродженням першого українського навчального закладу», - стверджує Ігор Пасічник.