Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Проведено відбір учасників обмінних програм

11 June 2007

Протягом шостого – сьомого червня у Національному університеті «Острозька академія» відбувся завершальний третій етап відбору студентів до участі в канадсько-українських обмінних програмах.

У 2007-2008 році на базі університету діятиме чотири обмінні програми, три з яких будуть координуватися Відділом міжнародного співробітництва, а одна – факультетом романо-германських мов. Метою подібних освітніх проектів є розширення світогляду студентів-учасників, набуття ними нових знань у сфері розвитку демократичного суспільства, волонтеризму, лідерства, малого бізнесу, освіти та культури. Крім того, програма ECO-LEADERSHIP також спрямована на охорону навколишнього середовища.

З трьох обмінних програм, які координуються Відділом міжнародного співробітництва, дві програми CORE триватимуть по шість з половиною місяців. Одна з них базуватиметься в містах North Battleford, Saskatchewan і Нетішин, інша – в містах Острог і Duncan, British Columbia. Програма ECO-LEADERSHIP триватиме чотири місяці та проходитиме в Рівному та Moose Jaw, Saskatchwan.

У кожній програмі зможуть взяти участь по дев’ять студентів Національного університету «Острозька академія». Учасники займатимуться волонтерською діяльністю, житимуть разом зі своїм канадським колегою у канадській сім’ї, організовуватимуть освітні дні та різні волонтерські проекти. <