Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти та викладачі глибоко обурені забороною на в’їзд до Росії Голови Наглядової ради Острозької академії

06 червня 2007

П’ятого червня стало відомо, що Миколу Жулинського – радника Президента України, Голову Спостережної ради Національного університету «Острозька академія», академіка Острозького академічного братства, ініціатора відродження Острозької академії – було затримано в аеропорту Пулково-2 та не надано дозвіл на в’їзд на територію Російської Федерації.

Це викликало неабияке обурення студентів та викладачів Острозької академії, адже Микола Жулинський відомий своєю толерантністю та стриманістю у ставленні українсько-російського питання. З Національного університету «Острозька академія»; було надіслано лист на ім’я Надзвичайного і Повноважного Посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна. «Ми переконані, що затримання академіка Жулинського Миколи Григоровича в Росії є прикрим непорозумінням, викликаним некомпетентністю деяких російських чиновників, - йдеться в листі. - Вимагаємо від посольства Російської Федерації негайно втрутитися у цю ситуацію, надати дозвіл академіку Жулинському на в’їзд до Росії, а також покарати винних у його затриманні».

Відсьогодні за ініціативи Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» розпочато збір підписів студентів на підтримку Голови Спостережної ради університету Миколи Жулинського.