Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

День захисту дітей в Острозькій академії

31 May 2007

До Дня захисту дітей в Острозькій академії за ініціативи Братства спудеїв, економічного факультету та студентів інших факультетів університету 30 травня відбулася благодійна акція «Очима надії». В рамках заходу презентувалися художні роботи, виготовлені студентами спільно з учнями Нетішинської художньої школи, яка тісно співпрацює з Острозькою академією. Серед творів – замальовки з природи, яскраві моменти із життя, колажі, роботи у стилі орігамі, які яскраво передають внутрішній світ дітей. Також у цей день проводився збір коштів під гаслом «Життя дітей у ваших руках».

За словами учасників акції, частина вилучених коштів буде передана для школи-інтернату міста Острога, решту зібраних грошей передадуть важкохворим дітям, яким вкрай необхідна підтримка – Олександрі Родзивілюк з міста Нетішина та Денисові Ткаченку з міста Дніпропетровська.

«Головна риса наших студентів – це прояви чуйності і милосердя до навколишніх, усвідомлення, наскільки важливою є допомога тим, хто її потребує», - зазначила одна з ініціаторів акції, викладач економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Наталія Топішко.