Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Острозької академії бережуть природу рідного краю

24 May 2007

Благодійна екологічна акція «Зробимо природу чистою, як наші душі» відбулася 23 травня 2007 року в Національному університеті «Острозька академія».

Захід відбувся в рамках святкування тижня економічного факультету за ініціативи студентів та викладачів університету. Було прибрано близько 10 га території Острога, зокрема зони відпочинку, парки, річки міста, які перебувають у вкрай незадовільному стані. Також прибиралися лісові угіддя, які належать Ізяславському лісництву Хмельницької області, чим учасники прагнули довести, що прибирання території від сміття не повинне залежати від кордонів.

Акція отримала неабияку підтримку комерційних підприємств, мерії та мешканців міста Острога.

«Годі говорити про погану екологічну ситуацію в країні! Потрібно рішучими кроками змінювати життя на краще!», - переконані студенти-економісти та викладачі економічного факультету Національного університету «Острозька академія».