Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії вирішували питання культурної ідентичності

24 May 2007

У ході спілкування науковців та студентів майже з усіх регіонів України в Острозькій академії намагалися вирішити питання національної самоідентифікації у контексті інтеграційних міжкультурних процесів. Це стало можливим завдяки проведенню Третьої міжнародної наукової конференції «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур», організованої 22-23 травня кафедрою культурології та філософії Національного університету «Острозька академія».

До участі у конференції було подано понад 50 заявок з університетів майже усіх областей України та декількох польських вищих навчальних закладів (зокрема, з Любліна). Окрім власне наукової роботи під час пленарних та секційних засідань, учасники конференції мали змогу ознайомитися з цінними для української і світової культури пам’ятками, відвідавши екскурсії Острозькою академією та містом.

На підсумковому пленарному засіданні учасників конференції привітав ректор університету Ігор Пасічник. Під час засідання відбулося нагородження студентів академії почесними грамотами за перемогу в олімпіаді з культурології та участь у різноманітних конференціях, а також вручення викладачеві із США Леонідові Якобчуку срібної медалі Василя-Костянтина Острозького за значний внесок у культурне та наукове життя академії.

За підсумками конференції планується видати матеріали доповідей учасників окремим збірником, який стане у пригоді всім, хто цікавиться проблемою національної культурної ідентичності.