Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Фулбрайтери в Острозькій академії

11.05.2007

Нещодавно в Національному університеті «Острозька академія» відбулася виїзна конференція учасників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Програма імені Фулбрайта є однією із найстаріших та найбільш відомих у світі програм світових обмінів. Спільними зусиллями із науковими спільнотами інших країн науковці та студенти США створили програму, за якою вчені, студенти та громадські діячі мають змогу відвідати Америку, а американці – інші країни світу. Програма діє з 1946 року, проте співпраця з Україною розпочалася у 1992 році.

Директор Програми імені Фулбрайта розповів про принципи та мету її функціонування. Загалом передбачається проведення досліджень та читання лекцій учасниками на період від чотирьох до дев’яти місяців. Участь у програмі можуть взяти кандидати та доктори наук, молоді дослідники, аспіранти останнього року навчання, діячі культури, журналісти. Метою діяльності фулбрайтерів є обмін науковими кадрами між країнами, а також отримання досвіду роботи за кордоном, міжкультурне спілкування учасників програми.

На презентації були присутні учасники програми із США. Вони поділилися власними враженнями та розповіли про свою діяльність в Україні. Також було проведено прес-конференцію для представників ЗМІ.

Діяльність подібних програм є дуже важливою у професійному зростанні науковців, обміні досвідом між країнами. Це унікальна можливість для українських студентів та молодих спеціалістів пройти стажування за кордоном, а також для українського суспільства більше проінформувати світову спільноту про власну країну.