Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Провідні економісти обговорювали проблеми фінансової системи України

23 квітня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 20 та 21 квітня за ініціативи економічного факультету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція – «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Проведення такого заходу стало традицією для навчального закладу, адже конференція проходить вже вшосте і набуває з кожним роком все більшої популярності, об’єднуючи науковців з усієї України. Цього року в ній взяло участь 59 провідних навчальних закладів, 7 науково-дослідницьких установ, а також представники підприємств та банків, які представляли 15 областей нашої держави та Автономну Республіку Крим.

Конференція ставила за мету дослідження основних закономірностей розвитку фінансової системи України та розробку пропозицій подальшого її вдосконалення. На секційних засіданнях, які працювали протягом двох днів, досліджувались трансформаційні процеси у бюджетній та податковій системах, з’ясовувалися тенденції розвитку фінансів суб’єктів підприємницьких структур, а також пропонувався ряд ефективних прогностичних напрямків з фінансово-кредитних відносин у нашій державі.