Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Осінній бал в університеті

03 грудня 2007

Завершення осінньої пори було відзначено серед студентів Національного університету «Острозька академія» справжнім світським балом, що став втіленням мистецтва і краси.

Ініціатива організації свята належала студентам економічного факультету, проте запрошеними були і представники інших спеціальностей. Обов’язковою умовою для участі у вечорі була наявність партнера для танців, вечірня сукня чи костюм та вміння танцювати вальс. Осінній бал став справжнім святом танцю. Вечір увібрав у себе традиції класичного світського вечора XIX століття. Дівчата в елегантних сукнях із гарними зачісками, хлопці у класичних костюмах, мелодії вальсів Штрауса і Шопена створювали враження казки. На балу можна було не лише потанцювати, а й взяти участь у різноманітних конкурсах, зізнатися у коханні.

Наприкінці свята було відзначено найкращі танцювальні пари та обрано короля і королеву балу. Ними стали Ющук Ольга та Кожушко Андрій.

Декан економічного факультету Людмила Козак привітала всіх присутніх із таким чудовим святом, а також запевнила, що осінній бал стане ще однією доброю традицією серед студентів факультету.