Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука

05 листопада 2007

Третій тур Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука пройшов третього листопада в Національному університеті «Острозька академія».

У відбірковому турі взяли участь студенти Острозької академії, які вибороли це право під час перших двох етапів конкурсу – внутрішньоуніверситетського відбору наукових робіт та оцінки їх незалежними експертами Фонду. Новим етапом конкурсу стали психологічні тренінги, які проводилися відомими в Україні та за її межами психологами та бізнес-тренерами з метою виявлення особистісних характеристик, креативності, лідерських якостей та вміння працювати в групі. В тренінгах взяли участь 40 студентів Острозької академії – представників різних факультетів та спеціальностей.

За підсумками трьох турів Стипендіальної програми буде обрано найдостойніших студентів, які отримуватимуть стипендію Фонду та матимуть змогу брати участь у різних соціальних проектах. Нагородження переможців відбудеться в січні 2008 року.