Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука

05 листопада 2007

Третій тур Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука пройшов третього листопада в Національному університеті «Острозька академія».

У відбірковому турі взяли участь студенти Острозької академії, які вибороли це право під час перших двох етапів конкурсу – внутрішньоуніверситетського відбору наукових робіт та оцінки їх незалежними експертами Фонду. Новим етапом конкурсу стали психологічні тренінги, які проводилися відомими в Україні та за її межами психологами та бізнес-тренерами з метою виявлення особистісних характеристик, креативності, лідерських якостей та вміння працювати в групі. В тренінгах взяли участь 40 студентів Острозької академії – представників різних факультетів та спеціальностей.

За підсумками трьох турів Стипендіальної програми буде обрано найдостойніших студентів, які отримуватимуть стипендію Фонду та матимуть змогу брати участь у різних соціальних проектах. Нагородження переможців відбудеться в січні 2008 року.