Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Вечір інтелектуального спілкування до Міжнародного дня інформації

28 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька акдаемія» 27 листопада з ініціативи відділу зв’язків із громадськістю відбувся вечір неформального інтелектуального спілкування до Міжнародного дня інформації.

У рамках заходу розглядалися теорії багатьох філософів, культурологів, науковців стосовно феномену інформації та її ролі у сучасному інформаційному суспільстві. Також присутні мали можливість висловити свою думку, що вони вкладають у поняття «інформація».

На прикладі гри, яку провела редактор газети «Острозька Академія» Вікторія Скуба, студенти побачили, наскільки інформація може спотворюватись при передачі від одного носія до іншого.

Вечір закінчився показом фільму «Таємниця води», який проілюстрував факт існування інформації навіть на молекулярному рівні.