Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Проект InterCollegia в Острозькій академії

02 листопада 2007

Протягом тижня у Національному університеті «Острозька академія» проходить проект InterCollegia, у ході якого проводиться навчання слухачів колегіумів Національного університету «Києво-Могилянська академія» за курсом «Основи інформаційно-комунікативних технологій».

У проекті взяли участь 28 чоловік, з них 7 – тренери, які вже пройшли попередню підготовку на аналогічних семінарах. Організатори проекту мають на меті обмінятися досвідом між викладачами, щоб підвищити рівень викладання «Основ інформаційно-комунікативних технологій» у школах України. На тематичних семінарах були розглянуті проблеми інформатики в сучасній освіті та запропоновані шляхи їх вирішення.

Експерт проекту, представник Києво-Могилянської академії Надія Косінова зазначила, що проведення такого заходу на базі Острозької академії не є випадковим, адже університет має високу матеріально-технічну базу, що дозволяє проводити тут навчання у найкращих комп’ютерних класах, надати доступ до необхідних технічних засобів, забезпечити комфортними умовами проживання учасників.