Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Тиждень малого підприємництва в Острозькій академії

09 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» на початку листопада проходив тиждень малого підприємництва, метою якого була практична оцінка сучасного стану економіки як у межах Рівненщини, так і країни в цілому.

У рамках заходу, з ініціативи наукового клубу «Економіст», було запрошено двох відомих в регіоні підприємців – одного із співвласників комп’ютерної фірми «Техносвіт» Олександра Олішевьского та директора будівельної компанії «Вежа» Георгія Аршинова. Обидва бізнесмени – випускники Острозької академії.

Зустріч підприємців зі студентами та викладачами університету відбувалася в неформальному стилі. Уподовж двох годин були розглянуті найцікавіші актуальні проблеми, що існують у малому бізнесі: від допомоги місцевого самоврядування та формування власного капіталу до стратегічних цілей та перспектив при відкритті власного бізнесу. Особлива увага акцентувалася на важливості дотримання норм етики при веденні ділових стосунків як з партнерами, так і з конкурентами.

У результаті дискусії було досягнуто ряд важливих рішень щодо тіснішої співпраці підприємців та Острозької академії.

До речі, тиждень малого підприємництва проводиться вперше в університеті. За словами декана економічного факультету Людмили Козак, надалі планується проведення подібних заходів і в інших сферах економіки.