Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Нові сертифікатні програми в університеті

09 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» на базі кафедри документознавства та інформаційної діяльності факультету політико-інформаційного менеджменту діятимуть студентські сертифікатні програми «Маркетингові комунікації» та «Організація діловодства на підприємстві».

Сертифікатна програма «Маркетингові комунікації» здійснюватиме спеціальну підготовку фахівця з рекламних та PR-технологій, фахівця з організації презентацій з використанням маркетингових комунікацій за такими напрямками: основні та синтезовані інструментарії маркетингових комунікацій, управління маркетинговими комунікаціями, інформаційна політика у сфері промоушн (просування), використання інтегрованих маркетингових комунікацій в організації презентацій, круглих столів та конференцій. Сертифікатна програма «Організація діловодства на підприємстві» здійснюватиме підготовку фахівця в сфері документаційного забезпечення управління організації. Програми вестимуть викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, які займаються дослідженнями масової комунікації, технологій паблік рилейшнз, психології реклами тощо.

«Сертифікатні програми є досить потрібними не тільки для студентів факультету політико-інформаційного-менеджменту, але й для студентів інших факультетів та спеціальностей, адже без знань основ діловодства та PR-у не зможе обійтися жодна ділова людина сучасності», - переконі викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності.