Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Наукова конференція: «Мелетій Смотрицький, Петро Конашевич-Сагайдачний як випускники Острозької академії»

30 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 30 жовтня в рамках святкування Дня університету відбулася конференція «Мелетій Смотрицький, Петро Сагайдачний – випускники Острозької академії».
В урочистому відкритті конференції взяли участь ректор Острозької академії Ігор Пасічник, проректор з навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк, голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук, начальник обласного відділу освіти Іван Вєтров.
Петро Кралюк виступив із доповіддю про Острозьку академію як осередок української культури та духовності.
У конференції взяли участь представник Інституту археології та джерелознавства ім. Грушевського при Національній академії наук України Олександр Кучерук, який розповів про Мелетія Смотрицького та його діяльність у лоні церкви, кандидат філологічних наук Інституту мовознавства України ім. О. Потебні Іван Галечук, який у своєму виступі звернув увагу на акцентуаційні особливості «Граматики» Мелетія Смотрицького. Про Мелетія Смотрицького як непересічну особистість розповів доктор педагогічних наук, професор Острозької академії Іван Хом’як.