Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Формула поезії Миколи Кротенка

30 жовтня 2007

29 жовтня студенти Острозької академії мали нагоду зустрітися та поспілкуватися із літературознавцем і теоретиком поетичної творчості Миколою Кротенком, який є також розробником Інтернет-порталу «Поезія та авторська пісня в Україні».

На зустрічі пан Микола прочитав лекцію на тему «Формула поезії», де на основі своїх досліджень розтлумачив, що являє собою ця формула і яким, на його думку, має бути справжній поет: «це той, у кого на чолі або сліди від поцілунків Музи, або відбитки від копит Пегаса».

Микола Кротенко працює в жанрі поезії, есе, анекдоту, афоризму та бардівської пісні, видав уже не одну книгу не лише українською та російською мовами. Цього разу він презентував свою нову книжку «Всесвіт усміхнених псів».