Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Всесвітньо відомий філософ Петер Козловські в Острозькій академії

29 жовтня 2007

Всесвітньо відомий професор філософії та політичної економії, засновник етичної економії в бізнес-культурі Петер Козловські, який не тільки заснував Аннаверзький інститут філософських досліджень, але й отримав світове визнання на арені бізнесу провів відкриту лекцію у стінах Національного університету «Острозька академія».

Впродовж трьох днів Петер Козловські висвітлював усі аспекти економіки в розрізі понять моралі та успіху в бізнесі для студентів та викладачів економічного факультету. «Як досягти значних результатів в сучасному світі бізнесу, не порушуючи норм етики?» – саме ця проблема наштовхнула на тематику дискусії, яка розгорнулася під час відкритої лекції. Шляхи знаходження оптимального стану між нормами моралі та успіхом стали основним завданням доповіді професора.

До речі, візит Петера Козловські до Острозької академії став його першим візитом до України.