Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Всесвітньо відомий філософ Петер Козловські в Острозькій академії

29 October 2007

Всесвітньо відомий професор філософії та політичної економії, засновник етичної економії в бізнес-культурі Петер Козловські, який не тільки заснував Аннаверзький інститут філософських досліджень, але й отримав світове визнання на арені бізнесу провів відкриту лекцію у стінах Національного університету «Острозька академія».

Впродовж трьох днів Петер Козловські висвітлював усі аспекти економіки в розрізі понять моралі та успіху в бізнесі для студентів та викладачів економічного факультету. «Як досягти значних результатів в сучасному світі бізнесу, не порушуючи норм етики?» – саме ця проблема наштовхнула на тематику дискусії, яка розгорнулася під час відкритої лекції. Шляхи знаходження оптимального стану між нормами моралі та успіхом стали основним завданням доповіді професора.

До речі, візит Петера Козловські до Острозької академії став його першим візитом до України.