Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Черговий візит фулбрайтерів в Острозьку академію

26 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 26 жовтня відбулася зустріч викладачів із Наталією Залуцькою – координатором Програми академічних обмінів імені Фулбрайта з проведення наукових досліджень або читання лекцій в університетах США.

Програма імені Фулбрайта є однією із найстаріших та найбільш відомих у світі програм світових обмінів. Спільними зусиллями із науковими спільнотами інших країн науковці та студенти США створили програму, за якою вчені, студенти та громадські діячі мають змогу відвідати Америку, а американці – інші країни світу. Програма діє з 1946 року, проте співпраця з Україною розпочалася у 1992 році.

У рамках зустрічі Наталія Залуцька розповіла про можливості стажування за кордоном науковців, кандидатів, докторів наук, аспірантів, молодих викладачів та студентів. Учасниками програми передбачається проведення досліджень та читання лекцій на період від чотирьох до дев’яти місяців.

На зустрічі також був присутній кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри лінгвістики та перекладу Національного університету «Острозька академія» Анатолій Худолій, який цього року виборов право стати учасником Програми академічних обмінів імені Фулбрайта.