Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Заплановано візит ректора до США

23 жовтня 2007

З першого до дев’ятнадцятого листопада ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник та керівник відділу міжнародного співробітництва Едуард Балашов перебуватимуть з візитом у Сполучених Штатах Америки.

Метою поїздки є зустрічі з представниками української діаспори в США, яка від самого початку відродження Острозької академії підтримує розвиток навчального закладу. Під час візиту Ігор Пасічник та Едуард Балашов відвідають Клівленд, Чикаго, Ньюарк (Нью-Джерсі), Сарасоту, Норспорт (Флорида), Хьюстон (Техас). Плануються зустрічі з відомими діячами української діаспори, під час яких Ігор Пасічник розповідатиме про розвиток Острозької академії на сучасному етапі. Окрім відвідин старих друзів та меценатів університету, передбачається налагодити нові зв’язки між Острозькою академією та діаспорними організаціями.