Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Визначено цьогорічних володарів Кубка ректора

19 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 18 жовтня завершився черговий чемпіонат за Кубок ректора з футболу. Цього року університетські змагання з футболу відзначилися небувалою активністю вболівальників та неочікуваними результатами зустрічей команд. Перше місце у змаганнях та сам Кубок ректора отримала команда факультету політико-інформаційного менеджменту. ІІ та ІІІ місця на п’єдесталі пошани зайняли студенти гуманітарного та економічного факультетів відповідно.

Хоча за перше місце на Кубок ректора вже кілька років поспіль традиційно боролися команди правничого та гуманітарного факультетів, цього разу обидві команди виступили не на найкращому рівні. Зокрема, команда правничого факультету зайняла лише четверте місце. Натомість футболісти факультету політико-інформаційного менеджменту продемонстрували хорошу гру та у напруженій боротьбі змогли здобути перше місце у загальнокомандному заліку, не програвши жодного матчу. Футболісти команди викладачів університету, які також на досить високому рівні зарекомендували себе у цьогорічних змаганнях, відмовилися від останнього матчу зі студентами гуманітарного факультету та зняли себе із змагань.

Ввечері 18 жовтня з нагоди завершення Кубка ректора в Культурно-мистецькому центрі було проведено святкову вечірку для переможців та їх вболівальників.