Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Інститут соціальних досліджень при Національному університеті «Острозька академія» відновлює свою діяльність

12 жовтня 2007

З 1997 року при Національному університеті «Острозька академія» як її науково-дослідний структурний підрозділ функціонує Інститут соціальних досліджень. Становлення та розвиток інституту відбувалися під керівництвом проф. Владислава Вербця, проте з червня 2007 року його очолює доц. Інна Шостак. З 2007 року у функціонуванні Інституту розпочався новий етап, який характеризується якісними змінами та активною діяльністю.

Робота Інституту соціальних досліджень спрямована на проведення конкретних соціологічних досліджень, сприяння поширенню соціологічних знань серед студентської молоді, розробку теоретичних основ соціологічної науки. До основних напрямів його діяльності належать виконання замовлень на соціологічні дослідження структурних підрозділів університету, підприємств та організацій на рівні міста, області, країни чи міжнародних соціологічних досліджень, створення банку соціологічних даних для забезпечення інформаційних потреб структурних підрозділів університету чи засобів масової інформації, співпраця з іншими науково-дослідними установами та участь у науково-практичних конференціях з питань розвитку соціологічної науки в Україні та її практичного значення для суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку нашої держави.

Нещодавно працівниками Інституту соціальних досліджень була проведена презентація результатів останнього соціологічного дослідження на тему: «Особливості політичних вподобань населення Рівненської області напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України». Після закінчення презентації працівники Інституту запросили присутніх до подальшої співпраці у проведенні соціологічних досліджень.