Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Зустріч з Юрієм Винничуком

12 жовтня 2007

Майстер еротичної прози, чорного гумору, дотепник та містифікатор, автор творів «Діви ночі», «Місце для дракона», «Чорт зна що», антології готичної прози та багатьох інших Юрій Винничук нещодавно завітав до Острозької академії, де читав свої твори, відкривав містифікації, відповідав на запитання та роздавав автографи студентам на палітурках своїх книг та антологій.

Юрій Винничук приїхав до Острога на запрошення викладача кафедри української філології Національного університету «Острозької академія», не менш відомого письменника Олександра Ірванця. Він розповів дещо про своє життя, історії своїх містифікованих перекладів та творів. «Для письменника важливо: писати, писати, писати й в писанні сконати», - це, на думку Юрія Винничука, найкраще що може статися з письменником.