Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Мільйонер з Канади побував в Острозькій академії

12 жовтня 2007

Ераст Гуцуляк – відомий канадсько-український громадський діяч і меценат, син колишнього професора Рівненської міської гімназії №1, з дружиною Ярмілою 12 жовтня відвідали Національний університет «Острозька академія».
В рамках зустрічі він розповів студентам про діяльність Канадського Товариства Прихильників Руху, очолюваного ним під час розпаду СРСР і утворення незалежної України в 1990–1994 роках. За словами Ераста Гуцуляка, це товариство фінансами і технікою допомагало Народному Рухові в Україні і підтримувало українську національну ідею.
Також Ераст Гуцуляк розповів присутнім про компанію Medical Pharmacies Group, засновником і президентом якої він є. «Компанія є найбільшою у Канаді з доставки ліків у будинки немічних і літніх людей», - зазначив гість.
Наприкінці зустрічі, подружжя Гуцуляків відповіли на численні запитання студентів, після чого ректор Острозької академії Ігор Пасічник подарував Ерасту Гуцуляку енциклопедичне видання «Острозька академія» та книгу Уласа Самчука «На білому коні. На коні вороному.». Дружині пана Гуцуляка Ярмілі Ігор Пасічник вручив перстень Гальшки Острозької.