Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Проводяться психологічні тренінги для студентів-першокурсників

01 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» студенти третього курсу спеціальності «Психологія» організовують соціально-адаптаційні тренінги для першокурсників усіх спеціальностей факультету політико-інформаційного менеджменту.

Метою психологічних тренінгів є зменшення негативного впливу адаптаційного процесу на особистість студента-першокурсника, формування у колективі загалом та у кожного його члена зокрема навиків взаєморозуміння, взаємодопомоги та дружньої атмосфери. Подібні заняття сприяють саморозкриттю і самовдосконаленню усіх учасників тренінгу. У групах створюється психологічний клімат довіри та групової взаємодії. Формується партнерська установка у спілкуванні, вміння бути на рівних із членами групи, оволодіння навичками спільного вирішення завдань.

Тренінг завершується підбиттям підсумків роботи тренінгової групи та усвідомленням здобутого досвіду.