Розпочато реєстрацію на День відкритих дверей НаУОА 2023 р.

Раді повідомити вступникам та їхнім батькам, що 12 травня 2023 року в очному форматі відбудеться День відкритих дверей.

Програма заходу передбачає:

• 10.00 – 10.40 – реєстрація учасників в холі Новоакадемічного корпусу;
  • 10.40 – 12.00 – зустріч з адміністрацією університету;
  • 12.30 – 13.50 – зустріч з деканами факультетів / директорами інститутів, викладачами, студентами тощо;
  • 15.10 – екскурсія в Музеї історії Острозької академії.

Реєстрація обов’язкова за покликанням: https://forms.gle/kNhVCAAQngDho61g9

За детальною інформацією звертайтеся:

• за телефонами Консультаційного центру для абітурієнтів - (096) 026-68-80, (096) 899-48-87;
  • пишіть нам на електронну пошту - vstup@oa.edu.ua.

Стежте за нами:

Відповідальна особа

Софія Лозюк, керівник профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»
sofiia.loziuk@oa.edu.ua